Już jest! Kickboxing w grafiku zajęć naszego klubu!

3, 2, 1… Start! W naszym klubie rusza Kickboxing!

 

Kickboxing wchodzi w zakres sztuk walki. Podstawę treningu stanowią ciosy bokserskie oraz kopnięcia. Trening pomaga w budowie silnych, wyrzeźbionych mięśni, ale także wzmacnia wytrzymałość oraz wpływa na motorykę.  Zajęcia poprawiają znacznie gibkość i elastyczność ciała.

Zajęcia będzie prowadzi Mateusz Brzeszczak, doświadczony trener personalny i instruktor sportów walki. W pracy ze swoimi podopiecznymi łączy różne formy treningu, tak aby każdy mógł zrealizować zamierzone cele, osiągać jak najlepsze efekty oraz wyrabiać w swoim życiu zdrowe nawyki. 

 

Widzimy się w każdą środę o 19:15 

 

Możesz zapisać się na zajęcia 48h przed ich rozpoczęciem:

 - poprzez aplikację ZdrowAppka

 - poprzez stronę internetową

 - w recepcji klubu.